gototopgototop
Aktual:
Monday, 28 March 2011 17:54   
Lista e KOS-UDB- shqiptarë
Politikë

JNAHasan Shasivari

Naser Selajdini

Nebi Shehu-Shtime

Nysret Sadiku

Ramadan Sadikaj

Agim Rrustemaj

Murtezan Murtezani

Hasan Manxhuka

Besnik Maxhuni

Salih Buçaj

Tomor Buza

Tahir çelaj

Nasuf Damani

Muhamed Xhemajli

Sahit Gashi

Esad Gashi

Enver Hasimi

Rrahim Ademi

Nikollë Kaçinari

Mark Cuni

Kristë Gjergji

Agim Gagica

Shaban Haxhijaj

Gaspër Augustini

Naser Sabedini

Hetem Rahiqi

Fadil Zejnullahu

Shefka Shasivari.

Share Link: Share Link: Google Yahoo MyWeb Facebook Myspace Yahoo Bookmarks myAOL MSN Live
 

Add comment

Zëri i Kosovës mban të drejtën e fshirjes të komenteve që mbajn fjali banale, fyrje të kota, akuza të pa vler. Komenti juaj do të publikohet pasi është lejuar nga Administratori apo Moderatori. Falemenderit për Inkuadrim!!


Security code
Refresh

Juve jeni duke shfletuar vebfaqen me Internet Explorer 6 (IE6).

Per te shikuar vebfaqen paster, shkarkoni ju lutemi verzionin e explorerit 7 ose Google Chrome ose Mozilla Firefox.

Perse eshte me mir te shkarkoni Internet Explorer 7? Microsoft ka perpunuar Internet Explorer nga fundamenti, e cila eshte me e sigurt, me kompatibel, dhe ka pamje me te bukur. Shume gjera kan ndryshe dhe me IE 7 keni mundsin te shikoni jo vetem vebfaqen ton me pamje te sigurt po edhe shum vebfaqe tjera.

Shkarko Internet Explorer 7, edhe te gjitha permbajtjet tjera. per te shkarkuar Internet Explorer 7 ne gjuhen tuaj, ju lutemi vizitoni kete faqe te Microsoftit Internet Explorer 7 vebfaqja oficiale.